English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 6
کل بازديدکنندگان : 303553
بازديدکنندگان آنلاين : 2


تمدید ثبت نام خرید بن کارت یارانه ای کتاب
به اطلاع اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان می رساند مهلت ثبت نام خرید بن کارت یارانه ای کتاب تا پایان روز دوشنبه مورخ 98/1/26 تمدید شده است.
 ١٣:٤١ - 1398/01/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام خرید بن کارت یارانه ای کتاب
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاستهای ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را در اختیار دانشجویان، طلاب، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها قرار می دهد. در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز این کارت با شرایط ذیل در اختیار متقاضیان قرار می گیرد: بن کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.
 ١١:٥٧ - 1398/01/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک سال جدید
" مطالعه، اندیشیدن با ذهن دیگری است." آرتور شوپنهاور
بر خود فرض می دانم از زحمات، تلاشها و همکاری های همه همکاران شاغل در حوزه اطلاع رسانی دانشگاه کمال تشکر و امتنان را نموده و سالی پربار همراه با سلامتی برای شما و خانواده محترم آرزو نمایم. دکتر رشیدی مدیر اطلاع رسانی دانشگاه
 ١١:٢٠ - 1397/12/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت ماه 1398 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
 ٠٩:١٨ - 1397/12/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره ملي پايان نامه هاي دانشجويي در زمينه آسيب هاي اجتماعي در سال آينده
جشنواره ملي پايان نامه هاي دانشجويي در زمينه آسيب هاي اجتماعي در سال آينده در مازندران برگزار مي گردد. مهلت ارسال آثار ٢٥ فروردين ٩٨ است.
 ١١:٥١ - 1397/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>