English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 1074
بازديدکنندگان این صفحه: 35145
کل بازديدکنندگان : 522169
بازديدکنندگان آنلاين : 2
آخرین بروزرسانی : 1399/04/08


  چاپ        ارسال به دوست

مرکز اطلاعاتی Novel Coronavirus با اطلاعات رایگان به زبان انگلیسی در Elsevier

برای بهره مندی متخصصان مراقبت های بهداشتی، محققان پزشکی و عموم مردم، Elsevier  ، به عنوان یک سیستم بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات، یک مرکز اطلاعاتی  Novel Coronavirus را با اطلاعات رایگان به زبان انگلیسی ایجاد کرده است.


این مرکز، مطالب مرتبط را از مجلات علوم پزشکی، کتاب ها، متخصصان بالینی و راه حل های اطلاعاتی  Elsevier،  به همراه منابع سایر ارائه دهندگان اطلاعات و سازمان های مهم بهداشت جمع آوری می کند. 
 
 همچنین اطلاعاتی که بطور معمول توسط پزشکان و پرستاران استفاده می شود، به علاوه منابعی که به طور خاص برای بیماران و خانواده های آنها طراحی شده است، در دسترس است. تیم Elsevier در چین در حال تهیه یک مرکز اطلاعات مشابه برای وب سایت محلی خود است.


این مرکز از 27 ژانویه شروع به فعالیت کرده و توسط گروهی از پزشکان و متخصصان دیگر در Elsevier با جدیدترین اطلاعات تحقیقاتی و مبتنی بر شواهد موجود، بطور مداوم به روز می شود.

این سایت همچنین به منابع معتبر دیگر، از جمله مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) و WHO  پیوند دارد و همچنین سایت هایی برای سازمان های بهداشتی در کشورهای دیگر مبتلا نیز لیست شده است.


https://www.elsevier.com/connect/coronavirus-information-center


٠٨:٥٣ - 1399/01/16    /    شماره : ٣٠١٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٥خروج