English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 84
کل بازديدکنندگان : 191538
بازديدکنندگان آنلاين : 1


کارگاه کتابدار بالینی برگزار شد.
به استحضار می رساند براساس اعلام مدیر محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوعه و براساس پیش بینی برنامه عملیاتی دانشگاه در سال 1396 کارگاه کتابدار بالینی با حضور کتابداران دانشگاه برگزار شد.
 ١٠:١١ - 1396/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دریافت فایلهای صوتی ناشر JAMA
پیرو اطلاع رسانی قبلی در زمینه دسترسی به مجلات ناشر JAMA به استحضار می رساند جهت استفاده از فایلهای صوتی پایگاه مذکور به آدرس زیر مراجعه فرمایید. https://jamanetwork.com/learning
 ١٤:٠٤ - 1396/10/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از دوره آموزشی Online ناشر BMJ
استفاده از دوره آموزشی Online ناشر BMJ با عنوان Research to Publication از اين تاريخ به مدت شش ماه برای کاربران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور فراهم گرديده است. دوره مذکور يک برنامه آموزشِ پژوهش در علوم پزشکی و سلامت، از طراحی تا اجرای پژوهش و انتشار مقاله است که توسط ناشرBMJ و با همکاری و مشارکت University of California, San Francisco (UCSF) طراحی و پياده‌سازی شده است.
 ١١:٠٢ - 1396/10/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از پایگاههای اطلاعاتی در خارج از شبکه دانشگاه
درخواست عضویت جهت استفاده از پایگاههای اطلاعاتی اشتراکی کنسرسیوم وزارت بهداشت
جهت استفاده از منابع اطلاعاتی اشتراکی کنسرسیوم وزارت بهداشت در خارج از شبکه دانشگاه با خانم مهندس رمضانی تماس حاصل فرمایید.
 ١١:٤٥ - 1396/10/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه پزشکی مبتنی بر شواهد توسط مرکز کاکرین ایران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
هدف: آشنایی علاقه‌مندان با اصول و مبانی پزشکی مبتنی بر شواهد (EBM) و محتوای کارگاه شامل ترکیبی از سخنرانی‌های تعاملی (interactive)، بحث‌‌های گروهی و تمرین‌های رایانه‌ای و عملی 🔹زمان: چهارشنبه ۶ و پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ 🔹محل برگزاری: دانشگاه علوم پزشکی تبریز 🔹محتویات کارگاه: محتوای استاندارد آموزشی مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه آکسفورد 🔹اساتید مدعو دوره دوم: دکتر سکینه حاجی‌ابراهیمی، دکتر مهستی علیزاده
 ٠٨:٥٢ - 1396/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>